Nasz zespół

fmx_2748

BELOVED BeautyTeam to zespół osób, które cenią sobie piękno. Dla których praca z ludźmi jest przyjemnością, a możliwość spełniania ich oczekiwań i zapewniania dawki dodatkowej pozytywnej energii codziennym wyzwaniem.

BELOVED BeautyTeam składa się z dwóch zespołów: BELOVED BeautyBoard, dbającego o salon zza kurtyny oraz BELOVED BeautyExperts, odgrywających pierwszoplanową rolę przy wykonywaniu zabiegów kosmetycznych oraz zabiegów medycyny estetycznej.

BELOVED BeautyBoard to trójka kobiet, estetek, które za cel obrały sobie stworzenie wysokiego lotu pięknego miejsca na urodowej mapie Olsztyna, dedykowanego wszystkim tym, którzy cenią sobie nie tylko sedno, ale i otoczkę. Ich celem jest tworzenie i zapewnianie najwyższej jakości warunków dla pielęgnacji twarzy i ciała , które dopieszczą nie tylko ciało, ale i duszę naszych Klientów.

BELOVED BeautyExperts to zespół wykwalifikowanych ekspertów, posiadających dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie kosmetologii, dermatologii i medycyny estetycznej. Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających jest ich pasją, a uśmiechy zadowolonych Klientów wyróżnieniem za codzienne starania oraz indywidualne i profesjonalne podejście. To młode, ambitne osoby, które stale szkolą się i pogłębiają swoją wiedzę, dążąc do zaspokojenia najbardziej wymagających oczekiwań swoich klientów.

Katarzyna Purchała

Menedżer ds. marki

Hanna Jońca

Menedżer ds. obsługi klienta

Ewelina Klepuszewska-Bubik

Kosmetolog

Joanna Wróbel

Kosmetyczka

Aleksandra Kocbach-Przudzik

Lekarz

Luiza Świątek

Kosmetolog

Iga Smolińska

Stylistka rzęs, manicure, pedicure