Media o nas

Piękne ciało bez cellulitu – Storz Medical

31-03-16

„Problem cellulitu dotyka prawie każdą kobietę. Ma znaczący wpływ na wygląd i samopoczucie. Pojawia się nawet na bardzo młodej skórze i niekoniecznie tylko u kobiet zmagających się z nadwagą. Istnieje wiele metod zwalczających „pomarańczową skórkę”, ale najbardziej skuteczną ze znanych jest terapia falami akustycznymi.”

Laser Emerge gwarancją pięknej skóry

17-03-16

„Odmładza i liftinguje skórę, redukuje zmiany pigmentowe i zmarszczki, niweluje blizny i rozstępy. Emerge. Laser frakcyjny nieablacyjny, którego działanie powoduje głęboką regenerację skóry.”

Tam, gdzie mieszka piękno

04-03-16

,,,,Piękno kobiety wzrasta wraz z mijającymi latami” mawiała ikona stylu Audrey Hepburn, choć nie mogła znać BELOVED BeautyPlace – salonu piękności, jakiego na Warmii i Mazurach nie było.”

Maximus wyrzeźbi ciało, ujędrni skórę

03-03-16

„Maximus to urządzenie do wykonywania bezinwazyjnych zabiegów, które zapewniają natychmiastowe i długotrwałe efekty liftingu skóry, redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu, tonizacji mięśni oraz modelowania ciała i twarzy. Łączone z dietą i ćwiczeniami przynoszą maksymalne efekty, pomagając zlikwidować najbardziej oporny, lokalnie zgromadzony tłuszcz i ujędrnić skórę.”

Nasz CELLU M6 Integral na łamach Gazety Olsztyńskiej

18-02-16

„Endermologie LPG to ekskluzywna technika stymulacji komórkowej, stworzona w 1986 roku przez firmę LPG, która umożliwia w 100% naturalne zabiegi pielęgnacyjne oddziałujące na tkankę łączną. Odpowiednia dla każdego, od zawsze ceniona, teraz dzięki najnowszemu aparatowi LPG umożliwia osiągnięcie niedostępnych wcześniej efektów zabiegów Endermologie.”

Dziś druga odsłona konkursu w Prognozie Pogody TVP 3 OLSZTYN „Bądźmy piękni z TVP 3 Olsztyn”!

28-01-16

Pytanie konkursowe brzmi:

„Wymień chociaż jeden składnik, który powinien zawierać idealny zimowy kosmetyk nawilżający?”

Dzwoń jutro między godziną 9.00 a 15.00 i odpowiedz na pytanie konkursowe, a jedna z nagród ufundowanych przez salon BELOVED BeautyPlace może być Twoja!

Na zwycięzców konkursu czekamy w salonie!

Nieinwazyjny lifting Zaffiro

28-01-16

„Z wiekiem drastycznie spada ilość kolagenu w skórze. Pojawiają się zmarszczki i bruzdy, skóra zaczyna wiotczeć, traci elastyczność i staje się coraz bardziej podatna na działanie siły grawitacji. Proces ten można jednak zahamować, a istniejące już zmarszczki i niedoskonałości zlikwidować za pomocą zabiegu wykonywanego przy pomocy specjalistycznego urządzenia Zaffiro. (…)”

„Bądźmy piękni z TVP 3 Olsztyn”, czyli pierwsza odsłona konkursu w Prognozie Pogody

26-01-16

„Jak być pięknym przy takiej pogodzie?”

Zobacz, co radzi nasz BELOVED BeautyExpert – Ewelina Klepuszewska-Bubik!

A może to właśnie Ty wygrałeś nagrodę w konkursie „Bądźmy piękni z TVP 3 Olsztyn”?

Jeśli tak, czekamy na Ciebie w salonie BELOVED BeautyPlace!

TVP 3 Olsztyn o naszym salonie

19-01-16
„BELOVED BeautyPlace to salon piękności oferujący najwyższej jakości kompleksową pielęgnację od stóp do głów zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. To pierwsze i jedyne takie miejsce na urodowej mapie Olsztyna i okolic z tak bogatą propozycją zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających z wykorzystaniem innowacyjnych technologii, takich jak: Emerge, Zaffiro, Storz, Maximus, Geneo oraz Integral od Endermologie LPG.”

 

 

Idealny prezent dla siostry, mamy, przyjaciółki… ale nie tylko!

21-12-15

„Święta tuż tuż, a Ty gorączkowo przeglądasz oferty sklepów internetowych w poszukiwaniu ostatnich prezentów gwiazdkowych, martwiąc się, że już trochę za późno na wysyłkę pocztową? Możesz już przestać, bo właśnie znalazłeś/znalazłaś coś, co z pewnością ucieszy każdego. Podaruj Jej/Jemu coś pięknego! (…)”

 

 

 

Nowy salon piękności w Olsztynie

21-12-15

„Beloved BeautyPlace, to nowoczesny salon piękności usytuowany w olsztyńskim Koszary Park. Salon oferuje najwyższej jakości kompleksową pielęgnację dla kobiet i mężczyzn. To pierwsze takie miejsce na urodowej mapie Olsztyna.”

 

 

O produktach iS Clinical na łamach magazynu FLESZ

25-11-15
Reparative Moisture Emulsion iS Clinical – (…) nie tylko zapobiega uszkodzeniom DNA, lecz także fantastycznie nawilża i chroni skórę oraz wygładza zmarszczki (…)” 
„Tę odświeżającą mgiełkę warto mieć zawsze pod ręką. Zwłaszcza teraz zimą, kiedy naszej skórze dokucza przesuszenie spowodowane centralnym ogrzewaniem. Copper Firming Mist iS Clinical błyskawicznie ją odświeży i nawilży oraz będzie zapobiegać jej przetłuszczeniu (…)”
Active Serum iS Clinical – (…) po wielu przepracowanych nocach moja cera była szara, teraz odzyskała zdrowy wygląd i rozjaśniła się (…)”

Zatrzymać czas – magazyn VIVA! o Reparative Moisture Emulsion od iS Clinical

19-11-15

„Specjaliści twierdzą, że proces starzenia się skóry zaczyna się już około 25. roku życia. Emulsja Reparative Moisture jest jednym z nowoczesnych kosmetyków, które mają zapobiegać uszkodzeniom DNA komórek skóry. Chroni, naprawia (…)”