Aktualności

Zabiegi wyszczuplające Olsztyn

Zrealizuj swoje postanowienia noworoczne z BELOVED BeautyPlace

18-01-24

Odkryj Jak Możemy Ci Pomóc w Realizacji Twoich Celów Noworocznych! Nowy rok to zazwyczaj czas, kiedy większość z nas zaczyna rozważać noworoczne postanowienia i cele. Jednym z najczęstszych postanowień jest poprawa zdrowia i kondycji fizycznej.

Tarcza Finansowa PFR 2.0

12-01-22

Informujemy o uzyskaniu subwencji finansowej PFR 2.0  

Pomysł na prezent?

09-07-20

Zbliża się ważna okazja, a Ty wciąż nie masz prezentu dla bliskiej Ci osoby? A może chciałbyś komuś w wyjątkowy sposób za coś podziękować, a brakuje Ci pomysłu jak to zrobić? Podaruj Jej/Jemu coś pięknego!

BELOVED BeautyVIP

07-07-20

Chciałabyś/chciałbyś mieć stały rabat na ulubione zabiegi? Teraz to możliwe. Nasz salon przygotował program lojalnościowy dla swoich najwierniejszych klientów! Kupując zabiegi, zbierasz punkty i uczestniczysz w specjalnym programie lojalnościowym. W ramach programu, za każdą wydaną

Dołącz do BELOVED BeautyTeam

06-07-20

Marzy Ci się praca przy najnowszych rozwiązaniach technologicznych z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej? Dołącz do BELOVED BeautyTeam! Zapraszamy KOSMETOLOGÓW i LEKARZY MEDYCYNY ESTETYCZNEJ do współpracy! Zainteresowanych prosimy o przesyłanie swoich życiorysów na adres: biuro@beloved.pl.

Projekt unijny

06-01-20

Projekt: „Wdrożenie wyników prac B+R w Salonie Kosmetyki i Medycyny Estetycznej BELOVED BeautyPlace” Cel projektu: Celem projektu jest stworzenie ciągu zabiegowego, bazującego na wynikach prac B+R, pozwalającego na świadczenie spersonalizowanych usług w zakresie medycyny estetycznej