Media o nas

Salon medycyny estetycznej Beloved

Piękne ciało bez cellulitu – Storz Medical

31-03-16

„Problem cellulitu dotyka prawie każdą kobietę. Ma znaczący wpływ na wygląd i samopoczucie. Pojawia się nawet na bardzo młodej skórze i niekoniecznie tylko u kobiet zmagających się z nadwagą. Istnieje wiele metod zwalczających „pomarańczową skórkę”, ale najbardziej skuteczną ze znanych jest terapia falami akustycznymi.”

Laser Emerge gwarancją pięknej skóry

17-03-16

„Odmładza i liftinguje skórę, redukuje zmiany pigmentowe i zmarszczki, niweluje blizny i rozstępy. Emerge. Laser frakcyjny nieablacyjny, którego działanie powoduje głęboką regenerację skóry.”

Tam, gdzie mieszka piękno

04-03-16

,,,,Piękno kobiety wzrasta wraz z mijającymi latami” mawiała ikona stylu Audrey Hepburn, choć nie mogła znać BELOVED BeautyPlace – salonu piękności, jakiego na Warmii i Mazurach nie było.”

Maximus wyrzeźbi ciało, ujędrni skórę

03-03-16

„Maximus to urządzenie do wykonywania bezinwazyjnych zabiegów, które zapewniają natychmiastowe i długotrwałe efekty liftingu skóry, redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu, tonizacji mięśni oraz modelowania ciała i twarzy. Łączone z dietą i ćwiczeniami przynoszą maksymalne efekty, pomagając zlikwidować najbardziej oporny, lokalnie zgromadzony tłuszcz i ujędrnić skórę.”

Nasz CELLU M6 Integral na łamach Gazety Olsztyńskiej

18-02-16

„Endermologie LPG to ekskluzywna technika stymulacji komórkowej, stworzona w 1986 roku przez firmę LPG, która umożliwia w 100% naturalne zabiegi pielęgnacyjne oddziałujące na tkankę łączną. Odpowiednia dla każdego, od zawsze ceniona, teraz dzięki najnowszemu aparatowi LPG umożliwia osiągnięcie niedostępnych wcześniej efektów zabiegów Endermologie.”

Dziś druga odsłona konkursu w Prognozie Pogody TVP 3 OLSZTYN „Bądźmy piękni z TVP 3 Olsztyn”!

28-01-16

Pytanie konkursowe brzmi:

„Wymień chociaż jeden składnik, który powinien zawierać idealny zimowy kosmetyk nawilżający?”

Dzwoń jutro między godziną 9.00 a 15.00 i odpowiedz na pytanie konkursowe, a jedna z nagród ufundowanych przez salon BELOVED BeautyPlace może być Twoja!

Na zwycięzców konkursu czekamy w salonie!

Nieinwazyjny lifting Zaffiro

28-01-16

„Z wiekiem drastycznie spada ilość kolagenu w skórze. Pojawiają się zmarszczki i bruzdy, skóra zaczyna wiotczeć, traci elastyczność i staje się coraz bardziej podatna na działanie siły grawitacji. Proces ten można jednak zahamować, a istniejące już zmarszczki i niedoskonałości zlikwidować za pomocą zabiegu wykonywanego przy pomocy specjalistycznego urządzenia Zaffiro. (…)”

„Bądźmy piękni z TVP 3 Olsztyn”, czyli pierwsza odsłona konkursu w Prognozie Pogody

26-01-16

„Jak być pięknym przy takiej pogodzie?”

Zobacz, co radzi nasz BELOVED BeautyExpert – Ewelina Klepuszewska-Bubik!

A może to właśnie Ty wygrałeś nagrodę w konkursie „Bądźmy piękni z TVP 3 Olsztyn”?

Jeśli tak, czekamy na Ciebie w salonie BELOVED BeautyPlace!

TVP 3 Olsztyn o naszym salonie

19-01-16
„BELOVED BeautyPlace to salon piękności oferujący najwyższej jakości kompleksową pielęgnację od stóp do głów zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. To pierwsze i jedyne takie miejsce na urodowej mapie Olsztyna i okolic z tak bogatą propozycją zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających z wykorzystaniem innowacyjnych technologii, takich jak: Emerge, Zaffiro, Storz, Maximus, Geneo oraz Integral od Endermologie LPG.”

 

 

Idealny prezent dla siostry, mamy, przyjaciółki… ale nie tylko!

21-12-15

„Święta tuż tuż, a Ty gorączkowo przeglądasz oferty sklepów internetowych w poszukiwaniu ostatnich prezentów gwiazdkowych, martwiąc się, że już trochę za późno na wysyłkę pocztową? Możesz już przestać, bo właśnie znalazłeś/znalazłaś coś, co z pewnością ucieszy każdego. Podaruj Jej/Jemu coś pięknego! (…)”